Свято зимуючих птахів

2017-01-30

Дуже сутужно приходиться взимку пташкам, які потерпають і від холоду і від голоду. Тому наші пернаті друзі потребують людської уваги та допомоги.

Педагоги Тячівського рай ЕНЦ навчають юннатів любові до природи, прищеплюють почуття відповідальності за флору та фауну. І якщо щемить мале сердечко, переймаючись тим, що бідній пташці не знайти зернини – це добре, вважають вони, з цього й починається справжній природолюб.

Вихованню турботливого ставлення до пернатих слугує в центрі , зокрема, свято зимуючих птахів, яке традиційно проводиться в навчальних закладах району в рамках Всеукраїнської екологічної акції «Годівничка». Саме таке свято 30 січня, було проведено на базі Тячівського районного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, яке так люблять юннати молодшого шкільного віку. Цього року захід підготували юннати творчого учнівського об’єднання «Українська народна вишивка» під керівництвом методиста з інформаціно-методичної роботи – Мошкіна Т.Ф. та зав.відділом екології та природоохоронної роботи – Малешко Е.Й.

В рамках заходу було проведено цікаві вікторини, конкурси, діти відгадували загадки про зимуючих птахів своєї місцевості, переглянули навчальний фільм. А ще юннати виготовили до свята годівнички, які були розвішані в дендрокутку рай ЕНЦ та на території Буштинської гімназії-інтернату.

/Files/images/godvnichka_2017/г4.jpg

/Files/images/godvnichka_2017/г8.jpg

/Files/images/godvnichka_2017/г7.jpg

/Files/images/godvnichka_2017/г3.jpg

/Files/images/godvnichka_2017/г2.jpg

/Files/images/godvnichka_2017/г1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 220

Коментарi